Uw dansstudio

Pré ballet – Klassiek ballet – Pointes

Jazz – Modern – Tapdans

HipHop – Acro voor dansers – Private coaching

Uw dansstudio

Pré ballet – Klassiek ballet – Pointes

Jazz – Modern – Tapdans

HipHop – Acro voor dansers – Private coaching

Uw dansstudio

Pré ballet – Klassiek ballet – Pointes

Jazz – Modern – Tapdans

HipHop – Acro voor dansers – Private coaching

The Snowman, Jewels & Showtime

19 & 20 februari - OCP De Pinte

Jazz
20170210102617
  • 1
  • 2

Over de dansstudio

Over de dansstudio

Na haar professionele dansopleiding en danscarrière wou Elisabeth haar passie voor dans doorgeven.

Lees meer

Laatste nieuws

Laatste nieuws

Ontdek hier de laatste nieuwtjes over de dansstudio.

Lees meer

Ervaringen

Ervaringen

Lees hier de talloze positieve ervaringen m.b.t. de dansstudio.

Lees meer

Start nieuw dansjaar ’22-’23: week van 12 september 2022

Er zijn geen danslessen:

  • Herfstvakantie: 31 oktober – 6 november
  • Kerstvakantie: 19 december – 8 januari
  • Krokusvakantie: 20 februari – 26 februari
  • Paasvakantie: 3 april – 16 april
  • Dag van de arbeid: 1 mei
  • Hemelvaart weekend: 17 mei – 21 mei

Laatste danslessen dansjaar ’22-’23: week van 29 mei – 4 juni 2023

Lesrooster 2022-2023

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Pre-Ballet
09:00
10:00
Studio Deurle
Ballet
Graad 4+5+
10:00
11:00
Studio Deurle
Modern
1
11:00
12:00
Studio Deurle
Ballet
Graad 7+8+
12:00
13:15
Studio Deurle

Acro voor dansers
Acro Juniors 1
12:30
13:30
Studio Latem (Sporthal)

Modern
3
13:15
14:15
Studio Deurle

Acro voor dansers
Acro Juniors 2
13:30
14:30
Studio Latem (Sporthal)

Hip Hop
2
13:30
14:30
Studio Latem (sporthal)

Acro voor dansers
Acro Seniors
14:30
15:30
Studio Latem (Sporthal)

Hip Hop
1
14:30
15:30
Studio Latem (sporthal)

Ballet
Graad 6+
14:45
16:00
Studio Deurle
Jazz
Beginners
13:30
14:30
Studio Deurle

Pre-Ballet
14:30
15:30
Studio Deurle

Ballet
Graad 3
15:30
16:30
Studio Deurle

Jazz
Graad 3
16:30
17:30
Studio Deurle

Ballet
Graad 6
17:30
18:45
Studio Deurle

Pointes
1
18:45
19:15
Studio Deurle
Ballet
Graad 1
16:15
17:15
Studio Deurle

Ballet
Graad 2
17:15
18:15
Studio Deurle

Jazz
Graad 6
18:15
19:15
Studio Deurle

Jazz
Graad 7
19:15
20:15
Studio Deurle

Jazz
Graad 8
20:15
21:15
Studio Deurle
Ballet
Graad 5
16:15
17:15
Studio Deurle

Jazz
Graad 5
17:15
18:15
Studio Deurle

Tap
Graad 5
18:15
19:15
Studio Deurle

Tap
Inter/Advanced
19:15
20:15
Studio Deurle
Ballet
Graad 4
16:15
17:15
Studio Deurle

Jazz
Graad 4
17:15
18:15
Studio Deurle

Ballet
Graad 7
18:15
19:30
Studio Deurle

Pointes
2
19:30
20:00
Studio Deurle
Tap
Beginners
16:15
17:15
Studio Deurle

Tap
Graad 1
17:15
18:15
Studio Deurle

Tap
Graad 2
18:15
19:15
Studio Deurle
Modern
2
16:00
17:00
Studio Deurle
Ballet
Graad 8
20:00
21:15
Studio Deurle

Maandag

Dinsdag

  • Ballet Graad 5
    16:15 - 17:15
  • Jazz Graad 5
    17:15 - 18:15
  • Tap Graad 5
    18:15 - 19:15
  • Tap Inter/Advanced
    19:15 - 20:15

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

  • Tap Beginners
    16:15 - 17:15
  • Tap Graad 1
    17:15 - 18:15
  • Tap Graad 2
    18:15 - 19:15

Zaterdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Acro voor dansers
Acro Juniors 1
12:30
13:30
Studio Latem (Sporthal)

Acro voor dansers
Acro Juniors 2
13:30
14:30
Studio Latem (Sporthal)

Acro voor dansers
Acro Seniors
14:30
15:30
Studio Latem (Sporthal)

Zaterdag

Geen events uren beschikbaar!
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Pointes
1
18:45
19:15
Studio Deurle
Pointes
2
19:30
20:00
Studio Deurle

Woensdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Hip Hop
2
13:30
14:30
Studio Latem (sporthal)

Hip Hop
1
14:30
15:30
Studio Latem (sporthal)

Zaterdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Modern
1
11:00
12:00
Studio Deurle
Modern
3
13:15
14:15
Studio Deurle
Modern
2
16:00
17:00
Studio Deurle

Zaterdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Tap
Beginners
16:15
17:15
Studio Deurle

Tap
Graad 1
17:15
18:15
Studio Deurle

Tap
Graad 2
18:15
19:15
Studio Deurle
Tap
Graad 5
18:15
19:15
Studio Deurle

Tap
Inter/Advanced
19:15
20:15
Studio Deurle

Dinsdag

  • Tap Graad 5
    18:15 - 19:15
  • Tap Inter/Advanced
    19:15 - 20:15

Vrijdag

  • Tap Beginners
    16:15 - 17:15
  • Tap Graad 1
    17:15 - 18:15
  • Tap Graad 2
    18:15 - 19:15
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Jazz
Beginners
13:30
14:30
Studio Deurle
Jazz
Graad 3
16:30
17:30
Studio Deurle
Jazz
Graad 5
17:15
18:15
Studio Deurle
Jazz
Graad 4
17:15
18:15
Studio Deurle
Jazz
Graad 6
18:15
19:15
Studio Deurle

Jazz
Graad 7
19:15
20:15
Studio Deurle

Jazz
Graad 8
20:15
21:15
Studio Deurle

Maandag

  • Jazz Graad 6
    18:15 - 19:15
  • Jazz Graad 7
    19:15 - 20:15
  • Jazz Graad 8
    20:15 - 21:15

Dinsdag

  • Jazz Graad 5
    17:15 - 18:15

Woensdag

  • Jazz Beginners
    13:30 - 14:30
  • Jazz Graad 3
    16:30 - 17:30

Donderdag

  • Jazz Graad 4
    17:15 - 18:15
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Ballet
Graad 4+5+
10:00
11:00
Studio Deurle
Ballet
Graad 7+8+
12:00
13:15
Studio Deurle
Ballet
Graad 6+
14:45
16:00
Studio Deurle
Ballet
Graad 3
15:30
16:30
Studio Deurle
Ballet
Graad 1
16:15
17:15
Studio Deurle

Ballet
Graad 2
17:15
18:15
Studio Deurle
Ballet
Graad 5
16:15
17:15
Studio Deurle
Ballet
Graad 4
16:15
17:15
Studio Deurle
Ballet
Graad 6
17:30
18:45
Studio Deurle
Ballet
Graad 7
18:15
19:30
Studio Deurle
Ballet
Graad 8
20:00
21:15
Studio Deurle

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Zaterdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Pre-Ballet
09:00
10:00
Studio Deurle
Pre-Ballet
14:30
15:30
Studio Deurle

Woensdag

Zaterdag

Geen events beschikbaar!

Onze lesgevers

Elisabeth

Elisabeth

Pre-ballet, Klassiek ballet, Klassiek ballet+, Jazz, Tap & Private Coaching

Verknocht aan het roze balletpakje kreeg Elisabeth op zesjarige leeftijd de danskriebel te pakken. Het was voor haar de start van een fascinerende reis.

Sjomara

Sjomara

Hiphop

Reeds op zesjarige leeftijd dompelde Sjomara zich onder in een resem verschillende dansstijlen waaronder Ballet, flamenco, musical, jazz, HipHop, Modern Hiphop,…

Tine

Tine

Jazz, Klassiek Ballet+ & Modern

Tine studeerde dans in het DKO, verdere ervaring doet ze op in semi-professionele compagnieën en workshops. Tine daagt je uit in de stijl ballet+, modern en jazz.

Pauline

Pauline

Klassiek Ballet

Pauline studeerde dans in Parijs aan het European Dance Center Goubé. Ze deelt haar passie voor Klassiek Ballet graag met jullie.

Lucia

Lucia

Yoga

De italiaanse Lucia werd opgeleid in Klassiek ballet en hedendaagse/moderne dans. Ze genoot van een fantastisch carrière als danser en werkte samen met verschillende gekende choreografen. Met Dansk Dansteater reisde ze de wereld rond op tournee.

Laure

Laure

Tapdans

Laure startte in 2011 met klassiek ballet bij Dansstudio EDG. Al snel groeide dit uit naar een groot lessenpakket van toch een min van 7u/week. Laure daagt zich wekelijks verder uit in al haar danslessen en kijkt uit om haar passie te delen met de volgende generatie tapdansers.

Michael

Michael

Workshops

Michael heeft een stevige reputatie als choreograaf en lesgever opgebouwd en choreografeerde onlangs nog voor de populaire Ketnet reeks #LikeMe.

Shania

Shania

Kampen - Stages

Shania kijkt er alvast heel erg naar uit om met de dansers van Dansstudio EDG aan de slag te gaan op Seadance en er een fantastische week boordevol dans van te maken. 

Stig

Stig

Kampen - Stages

Stig is één van de vaste #LikeMe dansers bij de gelijknamige Ketnet reeks. Behalve #LikeMe daagt hij zich wekelijks verder uit in danslessen en workshops om zo verder te blijven evolueren in zijn dans.