Lessenrooster

Home / Lessenrooster

Start nieuw dansjaar ’21-’22: week van 6 september 2021

Er zijn geen danslessen:

  • Herfstvakantie: 1 november – 7 november
  • Wapenstilstand: 11 november
  • Kerstvakantie: 20 december – 9 januari
  • Krokusvakantie: 28 februari – 6 maart
  • SHOW @ OCP De Pinte: nog te bevestigen
  • Rust na show nog te bevestigen
  • Paasvakantie: 4 april – 18 april
  • Dag van de arbeid: 1 mei
  • Hemelvaart weekend: 26 mei – 28 mei

Laatste danslessen dansjaar ’21-’22: week van 30 mei – 5 juni 2022

Lesrooster 2021-2022

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Pre-Ballet
09:00
10:00
Studio Deurle
Ballet
Graad 3+ 4+
10:00
11:00
Studio Deurle
Modern
1
11:00
12:00
Studio Deurle
Ballet
Graad 7+8+
12:00
13:15
Studio Deurle

Acro voor dansers
Acro Juniors
13:00
14:00
Studio Latem (Sporthal)

Modern
3
13:15
14:15
Studio Deurle

Hip Hop
2
13:30
14:30
Studio Latem (sporthal)

Acro voor dansers
Acro Seniors
14:30
15:30
Studio Latem (Sporthal)

Hip Hop
1
14:30
15:30
Studio Latem (sporthal)

Ballet
Graad 6+
14:45
16:00
Studio Deurle
Jazz
Graad 2
13:30
14:30
Studio Deurle

Pre-Ballet
14:30
15:30
Studio Deurle

Jazz
Graad 4
15:30
16:30
Studio Deurle

Jazz
Beginners 1ste-2de lj
16:30
17:30
Studio Deurle

Ballet
Graad 6
17:30
18:45
Studio Deurle

Pointes
1
18:45
19:15
Studio Deurle
Ballet
Graad 1
16:15
17:15
Studio Deurle

Ballet
Graad 2
17:15
18:15
Studio Deurle

Jazz
Graad 6
18:15
19:15
Studio Deurle

Jazz
Graad 7
19:15
20:15
Studio Deurle

Jazz
Graad 8
20:15
21:15
Studio Deurle
Ballet
Graad 4
16:15
17:15
Studio Deurle

Jazz
Graad 4
17:15
18:15
Studio Deurle

Tap
Graad 3 & 4
18:15
19:30
Studio Deurle

Tap
Inter/Advanced
19:30
20:45
Studio Deurle
Ballet
Graad 3
16:15
17:15
Studio Deurle

Jazz
Graad 3
17:15
18:15
Studio Deurle

Ballet
Graad 7
18:15
19:30
Studio Deurle

Pointes
2
19:30
20:00
Studio Deurle
Modern
2
16:00
17:00
Studio Deurle
Tap
Beginners
17:15
18:15
Studio Deurle

Tap
Graad 1
18:15
19:15
Studio Deurle
Ballet
Graad 8
20:00
21:15
Studio Deurle

Maandag

Dinsdag

  • Ballet Graad 4
    16:15 - 17:15
  • Jazz Graad 4
    17:15 - 18:15
  • Tap Graad 3 & 4
    18:15 - 19:30
  • Tap Inter/Advanced
    19:30 - 20:45

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

  • Tap Beginners
    17:15 - 18:15
  • Tap Graad 1
    18:15 - 19:15

Zaterdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Acro voor dansers
Acro Juniors
13:00
14:00
Studio Latem (Sporthal)
Acro voor dansers
Acro Seniors
14:30
15:30
Studio Latem (Sporthal)

Zaterdag

Geen events uren beschikbaar!
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Pointes
1
18:45
19:15
Studio Deurle
Pointes
2
19:30
20:00
Studio Deurle

Woensdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Hip Hop
2
13:30
14:30
Studio Latem (sporthal)

Hip Hop
1
14:30
15:30
Studio Latem (sporthal)

Zaterdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Modern
1
11:00
12:00
Studio Deurle
Modern
3
13:15
14:15
Studio Deurle
Modern
2
16:00
17:00
Studio Deurle

Zaterdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Tap
Beginners
17:15
18:15
Studio Deurle

Tap
Graad 1
18:15
19:15
Studio Deurle
Tap
Graad 3 & 4
18:15
19:30
Studio Deurle

Tap
Inter/Advanced
19:30
20:45
Studio Deurle

Dinsdag

  • Tap Graad 3 & 4
    18:15 - 19:30
  • Tap Inter/Advanced
    19:30 - 20:45

Vrijdag

  • Tap Beginners
    17:15 - 18:15
  • Tap Graad 1
    18:15 - 19:15
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Jazz
Graad 2
13:30
14:30
Studio Deurle
Jazz
Graad 4
15:30
16:30
Studio Deurle

Jazz
Beginners 1ste-2de lj
16:30
17:30
Studio Deurle
Jazz
Graad 4
17:15
18:15
Studio Deurle
Jazz
Graad 3
17:15
18:15
Studio Deurle
Jazz
Graad 6
18:15
19:15
Studio Deurle

Jazz
Graad 7
19:15
20:15
Studio Deurle

Jazz
Graad 8
20:15
21:15
Studio Deurle

Maandag

  • Jazz Graad 6
    18:15 - 19:15
  • Jazz Graad 7
    19:15 - 20:15
  • Jazz Graad 8
    20:15 - 21:15

Dinsdag

  • Jazz Graad 4
    17:15 - 18:15

Woensdag

  • Jazz Graad 2
    13:30 - 14:30
  • Jazz Graad 4
    15:30 - 16:30
  • Jazz Beginners 1ste-2de lj
    16:30 - 17:30

Donderdag

  • Jazz Graad 3
    17:15 - 18:15
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Ballet
Graad 3+ 4+
10:00
11:00
Studio Deurle
Ballet
Graad 7+8+
12:00
13:15
Studio Deurle
Ballet
Graad 6+
14:45
16:00
Studio Deurle
Ballet
Graad 1
16:15
17:15
Studio Deurle

Ballet
Graad 2
17:15
18:15
Studio Deurle
Ballet
Graad 4
16:15
17:15
Studio Deurle
Ballet
Graad 3
16:15
17:15
Studio Deurle
Ballet
Graad 6
17:30
18:45
Studio Deurle
Ballet
Graad 7
18:15
19:30
Studio Deurle
Ballet
Graad 8
20:00
21:15
Studio Deurle

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Zaterdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
Pre-Ballet
09:00
10:00
Studio Deurle
Pre-Ballet
14:30
15:30
Studio Deurle

Woensdag

Zaterdag

Geen events beschikbaar!