Dagboek Seadance – dinsdag 14 juli

Dagboek Seadance – dinsdag 14 juli

Vandaag was het stil, we hebben iedereen gewekt rond 7u45 met een echte klassieker ‘Guten Morgen Sonnenschein’.
Na hun verlies op zondagavond bij het 1 tegen allen spel was het vandaag tijd voor de tegenprestatie. Kledij binnenstebuiten dragen tot het 4-uurtje. Na ons ontbijt begon onze voormiddag hier in Bredene. Juf Sjomara was van de partij en begon met hiphop voor groep 2&3 erna voor groep 1. Beide groepen werden ondergedompeld in de hiphop sfeer en werkten hard aan een choreografie voor vrijdag. Modern/hedendaags voor de jongste, spel voor groep 2 en jazz met groep 3 stonden ook op de planning deze voormiddag. Groep 2 ging op stap naar zee en genoten van het vallen en opstaan in het water. Deze middag stond kip curry op de menu met soezen als dessert.

Na een korte pauze vlogen we er opnieuw in. Onze jongste dansers hadden hun tweede jazz les van deze week en oefenden ijverig hun choreografie. Groep 2 werkte verder aan hun techniek voor modern/hedendaags en groep 3 ging vechten met de golven in zee. Een koude chocomelk met een suikerwafel smaakten enorm als 4-uurtje.

Na het vieruurtje maakten alle dansers kennis met tapdans. Voor enkelen niet de eerste keer, zij werden dan ook extra uitgedaagd. Ritmische geluiden maken is al een kunst op zich, al zeker in een groep van 30 dansers. Benieuwd hoe het tegen vrijdag zal klinken. Als afsluiter werd onze kampdans nog extra gerepeteerd alsook een stretching voor de spieren. Sommigen voelden zich echt al leniger sinds zondag. 😉

Een goede douche en pasta bolognaise als avondmaaltijd. Volgens groep 3 was het overheerlijk, ze konden er blijven over praten.

Avondspel trokken we – ja je hebt het geraden – opnieuw richting strand. Met dit zalig weertje maken we er heel graag optimaal gebruik van. Deze avond een rustiger spel, de zandkastelen-battle. De dansers werden opgesplitst in 3 teams en hadden 40min de tijd om ons hun unieke zandkastelen voor te stellen. Een mooi effort van alle groepen, team work makes the dreamwork. Originele bouwsels zelf met inwoners zoals kwallen, veel krabben, messen-bewoners en zelfs een ‘baby zeester’. Een gezellige wandeling terug naar ons domein, voeten afwassen en dan was het alweer tijd om te slapen….

of toch nog niet helemaal.
Nachtspel loading…